X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Mute Acoustic Panel

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kirjeldus

Valikus on erineva struktuuriga PET-vildist Mute akustilised plaadid:

  • Mute Fit – universaalne akustiline paneel, mis sobib iga suuruse ja pinnaga. Asümmeetriline kardinalaadne muster ühendab endas palju erinevaid tasaseid ja kumeraid lõike. See tagab, et igal paneelist välja lõigatud osal on tasased servad. Nii saab mis tahes laiusega tükid ülejäänud paigaldusega sujuvalt ühendada, ka keerulistes kohtades nagu nurgad ja nišid.
  • Mute Flat – sileda pinnaga paneel sobib igasse kohta ja vastavalt vajadustele. Paneel on valmistatud PET-vildist – pehmest ja poorsest materjalist, mis on tuntud oma heli neeldumisomaduste poolest.  Ideaalne lahendus kontorisse, avatud kohtadesse ja restoranidesse. Mute Flat paneeliga saab olla loominguline – üheteistkümne värvi ja laia kasutusvõimalusega on valikud tõeliselt lõputud.
  • Mute Flow – sellele paneelile on iseloomulik laineline muster ning selle järgi on paneel ka oma nime saanud. Paneeli värvivalik ja lai kasutusvõimalus peegeldab jällegi selle loomingulisust.
  • Mute Fraction – asümmeetrilise mustriga paneel sobib seinal kasutamiseks nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Tänu heale mustrile saab paneeli jagada erinevate suurustega tükkideks ja seega jagada seda erinevatele pindadele

Lisainfo

Bränd

Brošüür - nõuanded paneelide paigaldamiseks

PDF 123 KB

Brošüür - Fit paneel

PDF 260 KB

Brošüür - Fit paneeli paigaldusjuhend

PDF 701 KB

3D - Fit paneel

ZIP 464 KB

Brošüür - Flat paneel

PDF 243 KB

Brošüür - Flat paneeli paigaldusjuhend

PDF 123 KB

3D - Flat paneel

ZIP 406 KB

Brošüür - Flow paneel

PDF 365 KB

Brošüür - Flow paneeli paigaldusjuhend

PDF 332 KB

3D - Flow paneel

ZIP 345 KB

Brošüür - Fraction paneel

PDF 388 KB

Brošüür - Fraction paneeli paigaldusjuhend

PDF 1 MB

3D - Fraction paneel

ZIP 388 KB