X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Terviklahendused

Uue büroo rajamisel või olemasoleva uuendamisel tekib paratamatult pingeid ning oluliste otsuste tegemise hetki. Teeme kõik, et Intera kliendid saaksid rahulikult oma igapäevatööle keskenduda, sest kogu projektijuhtimise saab anda meie kanda. Näiteks sobiva mööbli otsimine, akustika analüüsimine, päringute tegemine, tellimine,
logistika, kohalevedu, seadistamine jms. 

Intera pakub büroode sisustamisel terviklikke ja professionaalseid lahendusi. Oleme seda tööd teinud 1990ndate algusest ning selle ajaga on kogunenud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ja usaldusväärne tipptasemel koostööpartnerite ring. See tagab meie klientidele alati parima kvaliteedi ja uudsemad lahendused sisustuses.

Meie poole võib pöörduda konsultatsioonide saamiseks igal ajal. Alates hetkest, kui alles planeerite tulevase büroo toimimise loogikat kuni võimaluseni, et avastate vastvalminud uues büroos, et seal ei õnnestunud luua terviklikku toimivat ergonoomilist töökeskkonda.

Interast saab täisteeninduse, mis hõlmab nii planeerimise ja joonestamise kui ka kohaletoimetamise ja paigalduse. Vajadusel kaasame parimaid asjatundjaid kogu büroo loomise ahela vältel – arhitektid, sisekujundajad, büroo toimimise asjatundjad, tööterapeudid, ventilatsiooni- ja valgustusspetsialistid.