X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

BuzziCee

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kirjeldus

BuzziCee on silmatorkava disainiga C-kujuga diivan, mille idee on selles, et kolleegid saaksid küll istuda koos, ent vajadusel mitte üksteise kõrval. Lisaks sellele on tegu akustilise istmega, mis neelab liigset müra. BuzziCee peaks paiknema ruumi keskel ning mitut toodet üksteisega liites saab luua stiilseid koos istumise alasid avatud kontorisse, majutusasutustesse või muudesse ooteruumidesse.

Istme kuju aitab kaasa vestluse tekkele võõraste inimeste vahel, kuna nad istuvad küll teineteisest eemal, ent vastakuti.

BuzziCee on tippkvaliteetsest akustilisest materjalidest stiilne iste tuues oma kuju, materjali ja värvide tõttu ruumi ühtsust, soojust ja rõõmu.

Väiksemate interjööride jaoks on BuzziCee sarjas BuzziCee Half. Selle iste saab asetada vastu seina koos BuzziPlanter 90 Half taimekastiga, et ruumi täielikult ära kasutada. Täiusliku O moodustamiseks saab kaks BuzziCee Half istet kokku asetada, mille keskele sobib ideaalselt BuzziPlanter 90! BuzziCee Half on küll väiksem, ent selles on säilinud ootuspärane akustiline jõudlus, aidates kaasa vaiksema ja mugavama keskkonna loomisele.

Lisainfo

Bränd

Brošüür

PDF 3 MB

Revit fail

ZIP 1 MB