X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

HAL Lounge Chair

Disain: Jasper Morrison, 2021

Lisainfo

Disainer

Bränd

Bränd

Disainer

Kirjeldus

Inglise disainer Jasper Morrison lõi HAL tootesarja 2010. aastal ning tooteperre kuuluvad mitmed ajatu välimusega vastupidavad ja mugavad toolid. Valida saab eri mudelite hulgast – varieeruvad nii materjalid, istmekujud, värvid kui toolijalgade disain.

2021. aastal sarja lisandunud HAL Lounge Chair on Morrisoni tõlgendus üleni polsterdatud kõrge seljatoega neljajalgsest tugitoolist. Oma kompaktsetest mõõtmetest hoolimata on lounge tool erakordselt mugav, suuresti tänu lisapehmendusele istmeosal ning peatoel asetsevale padjale.

Sarnaselt teiste HAL toolidega on ka Lounge Chair maitseka, ent pretensioonitu välimusega, mistõttu sobib see ühtviisi hästi nii koju kui avalikku ruumi. Praktilise külje pealt säilitab Morrisoni disainitud mööbel aja möödudes alati oma väärtuse, kuna tema iseloomulikust mittemidagiütlevast esteetikast õhkub meisterlikult rahu ja harmooniat, mis jääb kestma.

Tugitool on piisav lisand interjööri nii üksikuna, paaris või vajadusel suurema toolide rühmana.

Maksimaalse lõõgastuse HAL Lounge toolis istujale kindlustab jalatugi HAL Ottoman. Nii tugitooli kui otomani katted, mille värvide valik on erakordselt lai, on puhastuseks eemaldatavad.

Lisainfo

Disainer

Bränd

HAL tootesarja kataloog

PDF 2 MB

Tooteinfo

PDF 971 KB

Hooldusjuhend

PDF 2 MB

CAD - SKP (fikseeritud istmepadjaga mudel)

ZIP 5 MB

CAD - DWG (fikseeritud istmepadjaga mudel)

ZIP 2 MB

CAD - SKP (lahtise istmepadjaga mudel)

ZIP 6 MB

CAD - DWG (lahtise istmepadjaga mudel)

ZIP 2 MB