X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

HAL Ply Studio

Disain: Jasper Morrison

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Disainer

Kirjeldus

Ütlus „eriline on üldiselt vähem kasulik kui tavaline“ võtab ideaalselt kokku Jasper Morrisoni lähenemise disainide loomisele. Tema disainid ei ole niivõrd erakordsed, pigem „supernormaalsed“. Ning just selline on ka HAL tool – igapäevastele nõudmistele järeleandliku disainiga. HAL tooli puhul on Morrison multifunktsionaalse istmeosa ümber mõtestanud ja loonud mitmekülgse toolide tooteperekonna, millel on puhas ja modernne välimus. Istme ja seljatoe kuju võimaldavad sellel mistahes asendis mugavalt istuda, olgu see siis kasvõi külgepidi või tagurpidi.

HAL tootesarjas on kokku 15 erinevat tooli baasvarianti, mida saab kombineerida erinevate materjalidega – polüpropüleen (HAL), vineer (HAL Ply) või nahkkate (HAL Leather). Polüpropüleenist istme ja pulbervärvitud jalgade puhul on tool kasutatav ka välitingimustes. Lisavõimalusena on saadaval ka laias värvivalikus istmepolstreid.
HAL Ply Studio on üles-alla reguleeritav ratastel tool, mis täidab kõik peamised töötooli nõuded. Disaini ja kasutusmugavuse poolest sobib see pigem kodukontorisse.

Lisainfo

Bränd

Disainer

HAL toodete kataloog

PDF 2 MB

CAD - DWG

ZIP 1012 KB

CAD - SKP

ZIP 2 MB