X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

HAL Wood/Ply Wood

Disain: Jasper Morrison

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Disainer

Kirjeldus

Ütlus „eriline on üldiselt vähem kasulik kui tavaline“ võtab ideaalselt kokku Jasper Morrisoni lähenemise disainide loomisele. Tema disainid ei ole niivõrd erakordsed, pigem „supernormaalsed“. Ning just selline on ka HAL tool – igapäevastele nõudmistele järeleandliku disainiga. HAL tooli puhul on Morrison multifunktsionaalse istmeosa ümber mõtestanud ja loonud mitmekülgse toolide tooteperekonna, millel on puhas ja modernne välimus. Istme ja seljatoe kuju võimaldavad sellel mistahes asendis mugavalt istuda, olgu see siis kasvõi külgepidi või tagurpidi.

HAL tootesarjas on kokku 15 erinevat tooli baasvarianti, mida saab kombineerida erinevate materjalidega – polüpropüleen (HAL), vineer (HAL Ply) või nahkkate (HAL Leather). Polüpropüleenist istme ja pulbervärvitud jalgade puhul on tool kasutatav ka välitingimustes. Lisavõimalusena on saadaval ka laias värvivalikus istmepolstreid.
Vineerist on veel sarnane paaristoode saadaval ning erinevus seisneb tooli jalgades – Ply Tube Stackable on terasest jalgadel ning seega virnastatav.

Lisainfo

Bränd

Disainer

HAL toodete kataloog

PDF 2 MB

CAD - SKP Ply Wood

ZIP 2 MB

CAD - DWG Ply Wood

ZIP 553 KB

CAD - DWG Wood

ZIP 720 KB

CAD - SKP Wood

ZIP 2 MB