X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Artome M10 projektor on kohal!

Artome M10 kontorisArtome on 2016. aastast tegutsev Soome ettevõte, mis toodab tippkvaliteetse helisüsteemiga äärmiselt kasutajasõbralikke laserprojektoreid. Artome soov on pakkuda nutimööblit, mis toimiks koheselt peale seadme toitepistikuga ühendamist ja parimal tasemel audiovisuaalseid elamusi. Kui üldjuhul käib AV lahenduste planeerimine juba ehitusprojekti juurde, hõlmab suure hulga kaablite vedamist ning on peale valmimist kulukas ringi teha, siis seda kõike aitab vältida järgmise generatsiooni esitlustehnika platvorm Artome M10. Ratastel seade vajab töötamiseks vaid toitepistikut ja heledat seinapinda, et pakkuda kvaliteetset pilti ja heli nii väiksema konverentskõne või nõupidamise kui suurema seminari või tooteesitluse läbi viimiseks.

 

Artome M10 abil saab muuta mistahes ruumi koheselt õppe- või koostöö tegemise paigaks. Pöögivineerist kattega M10 ühendab Soome tehnoloogia Skandinaavia disainikeelega – puitpind on käe all katsudes „elav“ ja toob igasse keskkonda looduslähedust ja soojust. See on omadus, mis üldjuhul nutimööbliga kaasas ei käi!

M10 on “kõik ühes” seade, mis ühildub muu tehnikaga üle õhu või HDMI kaabli abil ja muudab ruumikasutuse paindlikumaks, kuna asendab traditsioonilise projektor-kõlarid-juhtmed süsteemi ühe kompaktse seadmega. Kuvatava pildi suurust saab muuta vahemikus 60″ kuni 150″ ning selleks pole vaja muud, kui seadet seinale või ekraanile lähemale või kaugemale liigutada. Suuremas ruumis esitluse tegemiseks on võimalik seade traadita mikrofoniga ühendada ning videokonverentside pidamiseks piisab kaamera lisamisest.

Artome M10 koolis

Artome M10 on paindlikkuselt ja võimekuselt sobivaks lahenduseks ka haridusasutustele – igasse klassiruumi või spordisaali projektori ja kõlarite paigaldamise asemel saab M10 viia just sinna, kus seda parasjagu vaja on.

Kutsume M10 tutvuma Pärnu mnt 160d salongi!

Jaga postitust: