X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Uus tugitool Vitralt: HAL Lounge nüüd salongis

Inglise disainer Jasper Morrison lõi HAL tootesarja 2010. aastal ning tooteperre kuuluvad mitmed ajatu välimusega vastupidavad ja mugavad toolid. Valida saab eri mudelite hulgast – varieeruvad nii materjalid, istmekujud, värvid kui toolijalgade disain.

2021. aastal sarja lisandunud HAL Lounge Chair on Morrisoni tõlgendus üleni polsterdatud kõrge seljatoega neljajalgsest tugitoolist. Oma kompaktsetest mõõtmetest hoolimata on lounge tool erakordselt mugav, suuresti tänu lisapehmendusele istmeosal ning peatoel asetsevale padjale.

Sarnaselt teiste HAL toolidega on ka Lounge Chair maitseka, ent pretensioonitu välimusega, mistõttu sobib see ühtviisi hästi nii koju kui avalikku ruumi. Praktilise külje pealt säilitab Morrisoni disainitud mööbel aja möödudes alati oma väärtuse, kuna tema iseloomulikust “less is more” mittemidagiütlevast esteetikast õhkub meisterlikult rahu ja harmooniat, mis jääb kestma.

Tugitool on suurepärane lisand interjööri nii üksikuna, paaris või vajadusel suurema toolide rühmana. Maksimaalse lõõgastuse HAL Lounge toolis istujale kindlustab jalatugi HAL Ottoman. Nii tugitooli kui otomani katted, mille värvide valik on erakordselt lai, on puhastuseks eemaldatavad.

HAL Lounge on saadaval laias värvivalikus naturaalnaha või kangaga.

HAL Lounge on saadaval laias värvivalikus naha või kangaga.

HAL Lounge ja muud põnevad Vitra sisustustooted ootavad istujaid meie kodusalongis: Promenaadi Majad, Poordi 3, Tallinn.

Jaga postitust: