X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Steelcase SILQ

Steelcase SILQ: Innovation. Artistry. Performance.

See, kuidas me töötame, on viimase kahe aastakümnega oluliselt muutunud. Süle- ja tahvelarvutid, nutitelefonid, videokonverentside lahendused ja üle interneti koos töötamise tehnoloogiad on viinud selleni, et keskmiselt viibime me üha vähem ühe konkreetse laua taga ja tooli peal, mida me traditsiooniliselt tunneme nime all Töökoht. Mida edasi, seda mobiilsemaks me oma tööd tehes muutume – kodukontor, koosolekuruumid, kohvik, büroo puhkenurk – kohti, kus me mingis vormis tööd teeme on palju ja nende vahel liikumine näitab selget kasvutrendi.

Steelcase SILQ

Just liikuvat tööstiili silmas pidades oli Steelcase disainerite ja inseneride meeskonnal SILQ tooli kavandades selge siht silme ees: erinevalt varasematest, tehnilistelt keerukatest mudelitest, pidi uus tool saama lihtne, istuja jaoks intuitiivselt kasutatav ja istuma kutsuv. Praktikas tähendas see, et uus tool pidi olema vaba pea kõikidest reguleerimishoobadest, mida tavapäraselt ergonoomiliste toolidega seostame.

Steelcase SILQ

Nuppudest-kangidest ja nende taga peituvatest vedrudest ja varrastest loobumiseks kulus lugematu arv töötunde ja mitmed läbimurded materjaliteaduses. Lõpptulemuseks on kaasaegse, isegi minimalistliku joonega tool, mis toetab istujat läbi istme materjali enda paindlikkuse.

Pea lõputute kujundusvõimalustega, mugav esimesest kasutushetkest, on SILQ kodus nii rangelt väärika advokaadibüroo kui julgelt värvikireva loomeagentuuri kontoris.

SILQ saalinäidised ootavad istujaid meie Pärnu mnt 160d salongis Tallinnas.

Jaga postitust: