X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

SILQ

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kirjeldus

SILQ tooli kavandades oli disainerite meeskonnal selge visioon: erinevalt varasematest, tehnilistelt keerukatest mudelitest, pidi uus tool saama lihtne, istuja jaoks intuitiivselt kasutatav ja istuma kutsuv. Lugematu arv töötunde ja läbimurded materjaliteaduses aitasid Steelcase disainerite ja inseneride meeskonnal lõpuks jõuda toolini, mille võime meie keha vormi ja liikumisega kohanduda ei tule mitte vedrude – hingede kooslusest vaid materjali enda võimest painduda. Nii ongi SILQ ainsaks käsitsi reguleeritavaks omaduseks istme kõrgus – kõige muu eest hoolitsevad mainitud uued materjalid.

See, kuidas me töötame, on viimase paarikümne aastaga oluliselt muutunud – digiseadmete poolt loodud vabadused on meid varasemaga võrreldes palju liikuvamaks muutnud ja nii veedame me järjest vähem aega ühe kindla laua taga, ühe kindla tooli peal istudes. Mobiilset tööd silmas pidades loodud SILQ on vastus tänastele vajadustele intuitiivselt kasutatava, paindliku ja paljusid erinevaid ülesandeid täitva tooli järele.

Tooli mitmed kujundusvõimalused ei sea tellija fantaasiale just palju piiranguid – SILQ on sobitatav eriilmelistesse interjööridesse, rahu ja väärikust õhkavatest büroodest julgete, isegi mässumeelsete (kodu)kontoriteni.

Lisainfo

Bränd

Brošüür

PDF 34 MB