X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Kirjeldus

Steelcase Flex Media Cart viib suure ekraani võimalused kõikjale, kus meeskonnad seda vajavad. Digitaalne koostöö pole kunagi olnud olulisem, sest inimesed kogunevad, et jagada ja kujundada ideid reaalajas ning suhelda kaugtöötavate kolleegidega. Mobiilne Steelcase Flex Media Cart suudab toetada uusimat tehnoloogiat, hoida sammu liikuvate inimeste, projektide ja organisatsioonidega. Disainilt nutikas käru toetab digitaalset koostööd täna ja homme.

Flex Media Cart on saadaval erinevates värvides ja viimistlusega, et see sobiks kontorisse või looks vastukaaluks just lõbusa värvilaigu. Raami külge saab kinnitada kuni 65tollise ekraani ning selle liigutamine ruumist ruumi on tänu 360° pöörlevatele lukustatavatele ratastele mugav ja turvaline. Raamil olevad konksud pakuvad mugavat võimalust juhtmete või lisatarvikute riputamiseks. Kahel riilulil saab käeulatuses hoida kõik vajaliku meeskonnatöödeks.
Lisavalikus on raami külge kinnitatav korv, kus on samuti piisavalt ruumi tehnika ning erinevate juhtmete ja kaablite jaoks ning integreeritud elektritoide.

 

Lisainfo

Bränd

Kaal

24kg

Brošüür

PDF 262 KB