X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Karman

Steelcase’i töötool Karman on spetsiaalse tekstiili ja ülimalt kerge raamiga peajagu üle juhtivatest võrgust kontori- ja töötoolidest.

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kirjeldus

Steelcase’i töötool Karman on spetsiaalse tekstiili ja ülimalt kerge raamiga peajagu üle juhtivatest võrgust kontori- ja töötoolidest. Karmani patenteeritud hübriidiste erineb teistest, sest integreeritud vedrustusega iste tagab maksimaalse mugavuse just nii kaua, kui istute. Ülikerge raam paindub, et välistada valulikud survepunktid, mis on levinud teiste võrktoolide puhul.
Tooli istme ja seljatoe materjaliks on uuenduslik ja eksklusiivselt Karmani jaoks disainitud võrkmaterjal Intermix. Valikus on 14 patenteeritud värvi, mis teeb koos raamiviimistluste valikuga esteetilised valikud lõpmatuks! Valikusse on lisandunud Lux viimistlus 5 värviga. Lisavalikus nimmetugi ja riidenagi.

Nagu Steelcase’is juba normaalsuseks on saanud, siis ka Karmani puhul on kasutatud säästvaid materjale, minimaalselt ressursse, jälgitud süsiniku jalajälje minimeerimist ning disainitud maksimaalse kompaktsusega. Tool kaalub vaid 13,2 kg, kuid on siiski uskumatult tugev.
Steelcase Karman on NF Environment sertifikaadiga ja omab siseõhu kvaliteedi (IAQ) sertifikaati Scientific Certification Systems Indoor Advantage™ Gold.

Lisainfo

Bränd

Brošüür

PDF 2,85 MB