X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

BuzziHug

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kirjeldus

BuzziHug on lahendus, mis on segu pooleldi suletud eralduskabiinist ja püstisest töökohast. Oma mahuka polsterdatud korpuse tõttu vähendab BuzziHug tõhusalt liigset müra, kaunistades oma silmatorkava kaarja välimusega mistahes ametlikku interjööri. Nagu nimigi viitab mõjub BuzziHug kui soe embus ning loob koheselt hubase ja turvalise töökeskkonna, et paremini keskenduda või videokõnesid pidada.

Kuna BuzziHug on mõeldud vaid ühele inimesele siis lisaks akustilisele eraldatusele võimaldab ta töötada kolleegidest füüsiliselt eemal. Neid aga järjestikku paigaldades saab luua kontori, kus töötajad paiknevad visuaalselt imekaunis „kärjes“ ja saavad ilma igasuguste heliliste segajateta maksimaalselt oma ülesannetele keskenduda. See kabiin on kaalult kerge ning seda on lihtne kasvõi koheselt pakendist välja võetuna kuhu tahes paigaldada. Seina äärte all on kohandatavad jalatoed, mis võimaldavad BuzziHug`il seista ka ebatasasel pinnal. Soovi korral saab seda ka jäädavalt põranda külge kinnitada, mis on vajalik piirkondades, kus esineb maavärinaid.

Sisemuses on olemas kas puidust või melamiinist laud ning lisaks saab tellida LED kohtvalgusti kahe USB laadijaga.

Viimistlusvõimalused on laialdased nii materjali kui värvi osas ning võimaldavad sobitada BuzziHug`i mistahes interjööriga.

Lisainfo

Bränd

Brošüür

PDF 3 MB