X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Kirjeldus

Vitra ja Antonio Citterio koostööl valminud Repos sari toob kodudesse erakordset mugavust ja mitmekesisust. Selle pöörleva tooli lopsakas polster, mõnusad käepidemed ja kõrge seljatugi on tõeliselt lõõgastavad. Polstri all on peidus sünkroniseeritud kiigemehhanism, millega on tool sirgelt istuvast asendist võimalik viia lamavasse ning siis seljatugi soovitud asendisse lukustada. Seljatoe jäikust saab samuti vastavalt kasutaja kaalule reguleerida. Iseloomulik külgedele kaarduv peatugi lisab veelgi mugavust ja loob istujale eraldatuse tunde, sel asetsev padi on suletäitega.

Sõltuvalt viimistlusmaterjali valikust on osadel nahast või kangaga kaetud Grand Repos tugitoolidel efektsed kontrastõmblused.

Grand Repos tugitoolid ja otomanid on saadaval kahes kõrguses. Lisaks neljase jalaristiga jalatoele on sarjas esindatud ka piklikumad neljal jalal otomanid (Panchina), mida saab kasutada ka istmena. Jalatugi muudab tugitoolis istumise tõeliselt nauditavaks ja lõõgastab kogu keha. Saadaval laias valikus värvitoonides.

 

Lisainfo

Bränd

Disainer

Tooteleht

PDF 2 MB

CAD - DWG

ZIP 2 MB

CAD - SKP

ZIP 5 MB