X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Kirjeldus

Täiuslikku ergonoomilist asendit pole olemas ei kontoris ega kodus. Kuid iga tegevuse ja iga väljakutse jaoks on olemas täiuslik laud.
Kasutajasõbralike ja ainulaadsete funktsioonide tõttu kasvab moll T7 koos kasutajaga, kohanedes iga olukorraga. Olgu see kodukontor, meisterdamislaud, hobinurk elutoas või stiilne universaalne kirjutuslaud – moll T7 pakub tervislikku ja mugavat lahendust igaks elu- ja tööolukorraks.

Moll T7 kirjutuslaud on elektriliselt reguleeritava kõrgusega (vahemik 56-118cm). Lauaplaadi suuruseid on kaks: tavapärase T7 on mõõdud on 115 x 75 cm, XL T7 mõõdud on 150 x 75 cm. Sisseehitatud rattad muudavad toote kergesti liigutatavaks.

T7 laud kohandub iga töö-, kodu ja elufaasiga. Tänu elektrimootori kõrguse reguleerimisele saab molli T7 hõlpsasti muuta seisulauaks. Kõrgusvahemik vastab laste ja täiskasvanute vajadusele. Reguleerimisvõimalus teeb lauast paindliku mööblieseme. Olgu siis seisva tasapinnalise laua, tavalisel istumiskõrgusel kirjutus- ja hobilaua või kohvilaua – moll T7 on alati toimuvaga samal tasemel!

Vahetatavad lauaplaadi küljepaneelid toetavad isiklikke eelistusi või hetketrende. Olgu see soe ja kodune või jahe ja asjalik! Dekoratiivsete paneelide värvid on helesinine, heleroheline, valge, lilla või tamm, pähkel.

Laual on tõeliselt suur sahtel, mille põhjas on kummist matt. Avamiseks eriti mugav push-to-open süsteem. Tavapärase mõõduga laua sahtlis on 2 pliiatsilahtrit ja kaks suurt sahtlit (sh üks A3 paberi jaoks), XL laua sahtlis on 2 pliiatsilahtrit, 2 väikest lahtrit, 2 suurt A3 paberi lahtrit.

moll T7 laud on tõeliselt detailirohke ning lisavarustuse võimalustega!

Auhinnad: Red Dot Design Award 2016

 

 

 

Lisainfo

Bränd

Disainer