X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Flex Collection

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kirjeldus

Steelcase Flex sarjas on mitmeid praktilisi ja kaasaegset kontorielu hõlbustavaid tooteid.

Flex Markerboard Solutions on vahend ideede jagamiseks ja samas eraldatuse loomiseks. Selle väikse ümmarguse plaadiga stendi külge saab kerge vaevaga kinnitada kas magnettahvli või näiteks müra summutava vaheseina.

Steelcase Flex lauad on väikesemõõdulised ning ülimalt praktilised, kuna neid saab suuremas või keskmises kontoriruumis rakendada mitmeks ülesandeks. Nelja laua jala asemel saab tellida kahele neist sujuvad rattad alla ning veelgi tõhustada laua mobiilsust. Jalatuge saab kasutada ka asjade hoiustamiseks.

Flex Power Hanger on riputatav pistikujagaja, mis jääb paigale kui ka siis kui laud liigub. Musta ja oranži kombinatsioon värvides on piisavalt silmatorkav, ent siiski maitsekas. Mahutab kolme pistikut ja kahte USB`d ning on mugav riputamiseks mistahes nagisse.

Flex Power Stand on kahele kõrgusele reguleeritav pistikuhoidja jalg, mille peale saab asetada Power Hangeri.

Steelcase Flex sirmidega saab kas end teistest eraldada või kasutada seda just kolleegidega oma töö jagamiseks. Need vaheseinad on kerged, iseseisvalt püstitatavad ja kolme eri kuju ja suurusega. Seinad kinnituvad üksteise külge magnetäärega, mis teeb nende kokku paneku ning taas eraldamise väga kiireks.

Steelcase Flex Carts on mugav ja praktiline töövahendite transportimise alus eelkõige magnettahvlitele, ekraanidele ja muudele väiksema mõõdulistele töövahenditele. Flex Cart ratastel käru võimaldab oma tööd esitleda magnettahvlil kas piki- või põikipidi. Mõlemaks on olemas kinnitusklambrid.

Lisainfo

Bränd

Brošüür

PDF 955 KB