X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Mikado

Edward Barber & Jay Osgerby, 2024

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Kirjeldus

Edward Barberi ja Jay Osgerby disainitud Mikado on mõnusa olemisega tool, mis ei avalda muljet ainult oma vormi, vaid ka võrratu mugavuse poolest – olgu see siis koduste söögilaudade ümber, restoranides, hotellides või koosolekuruumides. Mikado on üleni polsterdatud tool, mille disain järgib säästvat lähenemist ning mugavus on vaieldamatu! Iste ja seljatugi on kaks eraldi olevat detaili, mida ühendab lihtne mehhanism – metallist plaat, mis käitub nagu vedru. Seega geniaalselt lihtne istme alla peidetud mehhanism võimaldab seljatoel mugavalt kerge nurga all kalduda ehk istujaga kaasa liikuda.

Tool on loodud nii, et ükski komponent ei ole liimitud ning neid saab vastavalt kas puhastada või välja vahetada. Jalad saab vahetada üksikult või mõne muu materjali – puidu või taaskasutatud alumiiniumi – vastu. Detailide lihtsa vahetamise kontseptsioon annab Mikadole pikaajalise mitmekülgsuse, tagades seeläbi pikaealisuse!

Mikado sarjas on kaks erinevate seljatoega mudelit (ingl. k armchair ja side chair, vaata galeriist pilte), võimalus luua lõputuid kombinatsioone valides kangast ja nahka arvukates värvides ning toolijalgu (4 värvi alumiiniumist või 2 värvi tammepuidust). Seda tooli on tõesti lihtne sobitada nii kodudesse kui avalikku ruumi.

 

Lisainfo

Bränd

Disainer

Brošüür

PDF 4,65 MB