X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Vescom

Kangaste ostmiseks tule külasta Büroosalongi, kus on sadu kanganäidiseid ja võimalik kohe tellimus ära teha!

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kategooriad , , , Sildid ,

Kirjeldus

Vescomi ainulaadses mööblikangaste kollektsioonis kohtub funktsioon iluga. Mitmekesises valikus on üle 35 mustri enam kui 900 värvivalikuga. Vescom kutsub üles  mööblitootjaid looma mängulisi tooni ja struktuuri kombinatsioone – nii mööblikollektsiooni enda kui ka koos seinakatte- ja kardinakangastega Vescomi portfelli sees.

Vescomi enda kudumisvabrikutes toodetud lai valik kunstmaterjale ja tekstiile töötati välja spetsiaalselt rahvusvaheliste turgude rangete tehniliste nõudmiste rahuldamiseks. Nii polsterdajate ja lõppkasutajate seas lemmikud kollektsioonid on leegiaeglustav, vastupidav, valgus- ja värvikindel ning hõlpsasti kasutatav. Valikus on nii polüestrist, villast ja mohäärist tekstiile, mis on pehmed ja jätkusuutlikud, kuid sobivad siiski intensiivseks kasutamiseks. Kunstmaterjalid seevastu ühendavad tekstiili välimuse mitteläbilaskva materjali lisafunktsionaalsusega.

Vescomis tegeletakse pidevalt uuringutega leidmaks uusi alternatiive ja tulevikumaterjale ning kõige selle juures alati silmas pidades jätkusuutlikkust. Tootearendust juhivad turuvajadused ning disain ja lahendus peavad alati läbi põimuma. Töötades kohalikest allikatest pärit ringlussevõetud PET-pudelitest valmistatud uut tüüpi lõngaga, on nad kavandanud, välja töötanud ja tootnud neli kuluefektiivset keskkonnasõbralikku polsterduskangast. Tekstiilid, milles on ühendatud jätkusuutlikkus, kõrge vastupidavus ja disain.

Lisainfo

Bränd