X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Rookie

Konstantin Grcic, 2018

Lisainfo

Bränd

Disainer

Garantii

2 aastat

Sertifikaadid

UL GREENGUARD Gold

Bränd

Disainer

Garantii

Sertifikaadid

Kirjeldus

Rookie on väiksemõõduline, väle ja kontoritoolidest üks lihtsamaid isendeid pakkudes istujale kohest mugavust peale minimaalset enese järgi reguleerimist.

Tooli autor disainer Konstantin Grcic on öelnud: “Rookie olemuseks on tema paindlikkus ja muutlikkus. Tooli disain justkui osutaks võluvale olukorrale mil algamas on midagi täiesti uut, aga samas pole üksikasjad veel sugugi paigas. Rookie esteetika rõhutab tema sobivust nii õpilase töölaua taha kui ka asutustesse, kus töötab koos arvukalt inimesi. Tooli disain on loodud hõlbustama loomingulist mõtlemist ning ideede vahetust.”

Nii istmel kui seljatoel saab kõrgust reguleerida. Lisaks neile tavapärastele funktsioonidele on mitmed muud ergonoomilised iseärasused juba Rookie struktuuri sisse ehitatud; seljatugi osutab kerget vastupanu selja raskusele ja istumisosa eenduv pool on ebaharilikult nõtke.

Mõned detailid tooli disainis reedavad sugulust Allstariga, mis oli esimene Gricici poolt Vitrale disainitud kontoritool. Just nagu Allstar on ka Rookie suurepärane valik keskkondadesse, kus võib tooli eri kasutajate arv olla suurem ning kasutus mobiilsem (avabürood, ülikoolid), mistõttu oleks tüütu pidevalt tooli seadeid muuta.

Rookie materjalide valikusse kuulub lisaks laiale kangavalikule ka naturaalne nahk, ent populaarseim ja paindlikeim on ilmselt siiski ühe- ja kahetooniliste kangastega sari Plano, mida on lihtne kombineerida teise Vitra hitt-kangaga Hopsak.
Istme plastist korpus ja jalarist on saadaval traditsioonilise musta ja Vitra ‘soft light’ hallikasvalgena.

Lisainfo

Bränd

Disainer

Garantii

2 aastat

Sertifikaadid

UL GREENGUARD Gold

Tooteleht

PDF 1.1 MB

CAD - 2D DWG

ZIP 126 KB

CAD - 3D DWG

ZIP 1.31 MB

CAD - SKP

ZIP 3.17 MB

Sulle võib meeldida ka…