X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

ID Soft

Disain: Antonio Citterio 2010/2022

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Disainer

Kirjeldus

ID Soft on Vitra ID Chair Concept sarja kuuluv selge ja pealetükkimatu disainijoonega töötool, mis sobib igasse interjööri ja millel on esinduslikum kõrgema seljatoega mudel ID Soft L, mis sobib oma omadustelt hästi juhitooliks.

ID Soft tooli polsterdatud ning reguleeritava kõrgusega seljatugi pakub mugavat ülaseljatoestust ka väga pikka kasvu istujale.

Pöördtool on kontoritöötaja üks olulisemaid töövahendeid, mis mõjutab nii tema tervist kui ka tööjõudlust. Töötajate vajadused erinevad aga nii funktsionaalsuse, kohandatavuse, tööasendite kui ka esteetilise aspekti osas.

Just seda silmas pidades on Vitra loonud ID Chair Concept kontoritoolide sarja. Sarnase konstruktsiooniga ning kas FlowMotion või ProMatic mehhanismil põhinevad bürootoolid moodustavad visuaalselt ühtse terviku, võimaldades siiski enam kui 8000 erinevat kohandust – alates käetugedest ja jalgadest kuni mitmesuguste kattematerjalideni välja.

Lisavarustusena on töötoolile saadaval Clima Seat materjalist vahekiht, mis tagab polstri hea õhuvahetuse ning juhib niiskuse kehast eemale. Clima Seatiga varustatud tool suudab pakkuda mugavaid istumistingimusi kuni kaheksa korda kauem kui tavapärase polstriga kontoritoolid.

Zürichi tehnikaülikooli biomehaanika instituudi korraldatud uuring kinnitas, et ID-sarja toolide intuitiivne ja kasutaja kehamassile reageeriv kiigemehhanism aktiviseerib keha tüvilihaseid, mis mõjutab positiivselt ainevahetust ning stabiliseerib selgroogu. ID-toolide pakutav „aktiivne“ istumisviis aitab aegsasti ennetada kontoritööst tingitud terviseprobleemide teket.

Klienditool, mis nende kontoritoolidega ideaalselt kokku sobib on ID Soft Visitor.

Lisainfo

Bränd

Disainer

ID sarja toolide kataloog

PDF 5 MB

CAD - SKP

ZIP 4 MB

CAD - DWG

ZIP 3 MB