X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

ID Cloud

Lisainfo

Disainer

Bränd

Bränd

Disainer

Kirjeldus

Pöördtool on kontoritöötaja üks olulisemaid töövahendeid, mis mõjutab nii tema tervist kui ka tööjõudlust. Töötajate vajadused erinevad aga nii funktsionaalsuse, kohandatavuse, tööasendite kui ka esteetilise aspekti osas.

Just seda silmas pidades on Vitra loonud ID Chair Concept kontoritoolide sarja, mille uusim mudel on ID Cloud, mis paistab silma oma eriliselt elegantse ja mugava kõrgusreguleeritava seljatoega. Sarnase konstruktsiooniga ning kas FlowMotion või ProMatic mehhanismil põhinevad bürootoolid moodustavad visuaalselt ühtse terviku, võimaldades siiski enam kui 8000 erinevat kohandust – alates  käetugedest ja jalgadest kuni mitmesuguste kattematerjalideni välja.

ID Cloud on valmistatud senistest toolidest veelgi jätkusuutlikumalt ning on täielikult ümbertöödeldav. 3D käetoed on kaasaegsema välimusega ja pehmemast materjalist.

Zürichi tehnikaülikooli biomehaanika instituudi korraldatud uuring kinnitas, et ID-sarja toolide intuitiivne ja kasutaja kehamassile reageeriv kiigemehhanism aktiviseerib keha tüvilihaseid, mis mõjutab positiivselt ainevahetust ning stabiliseerib selgroogu. ID-toolide pakutav „aktiivne“ istumisviis aitab aegsasti ennetada kontoritööst tingitud terviseprobleemide teket.

Lisavarustusena on töötoolile saadaval Clima Seat materjalist vahekiht, mis tagab polstri hea õhuvahetuse ning juhib niiskuse kehast eemale. Clima Seatiga varustatud tool suudab pakkuda mugavaid istumistingimusi kuni kaheksa korda kauem kui tavapärase polstriga kontoritoolid.

 

 

Lisainfo

Disainer

Bränd

ID sarja toolide kataloog

PDF 5 MB

CAD - SKP

ZIP 10 MB

CAD - DWG

ZIP 6 MB