X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

ID Air

Disain: Antonio Citterio 2012/2021

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Disainer

Kategooriad , , Silt

Kirjeldus

ID Air töötool on saadaval ProMotion ja FlowMotion mehhanismidega. ProMatic mehhanism kohandab tooli automaatselt vastavalt istuja kaalule, mistõttu on istujal vaja reguleerida vaid tooli kõrgus. ProMatic on suurepärane jagatud töökohtadel ja konverentsi- või koosolekuruumides. FlowMotion mehhanismiga saab teha juba isikupärasemaid seadistusi ja sobib oma mitmete reguleerimisvõimaluste tõttu pigem isiklikele töötoolidele.

Pehme iste ja toetav seljatugi tagavad suurepärase istumismugavuse. Lisavarustusena on töötoolile saadaval Clima Seat materjalist vahekiht, mis tagab polstri hea õhuvahetuse ning juhib niiskuse kehast eemale. Clima Seatiga varustatud tool suudab pakkuda mugavaid istumistingimusi kuni kaheksa korda kauem kui tavapärase polstriga kontoritoolid.

ID Chair Concept pakub loendamatuid kohandamisvõimalusi, mis sobivad igale individuaalsele kasutajale. Tooli FlowMotion ja ProMatic mehhanismid koos oma ohtrate funktsioonidega (eri seljatoe, käetugede ja jalgade positsioonidega) ning rohked värvivalikud ja polsterduslahendused võimaldavad igal kasutajal ja ettevõttel luua “enda” ID tool – olgu see siis avatud kontoritesse, isiklike töölaudade juurde, konverentsiruumidesse või juhikabinetti. Olenemata selle loendamatutest valikutest on see siiski üks ja seesama tool oma välimuse ja konstruktsiooni poolest, mistõttu on sel silmatorkavad eelised ettevõtetele nii esteetilisuse, hoolduskerguse kui ka teeninduskiiruse poolest.

Zürichi Tehnikaülikooli biomehaanika instituudi korraldatud uuring kinnitas, et ID-sarja toolide intuitiivne ja kasutaja kehamassile reageeriv kiigemehhanism aktiviseerib keha tüvilihaseid, mis mõjutab positiivselt ainevahetust ning stabiliseerib selgroogu. ID-toolide pakutav „aktiivne“ istumisviis aitab aegsasti ennetada kontoritööst tingitud terviseprobleemide teket.

ID Chair Concept tootesarja kuuluvad ID Air, ID Mesh, ID Soft, ID Trim, ID Trim L ja ID Trim Cap, iga neist erineva seljatoega.

Lisainfo

Bränd

Disainer

ID sarja toolide tooteleht

PDF 5 MB

CAD - DWG

ZIP 8 MB

CAD - SKP

ZIP 10 MB