X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

AllowMe

Lisainfo

Bränd

Bränd

Kirjeldus

AllowMe on ergonoomiline tool, mis parandab istuja mugavust ja heaolu, soodustades keha pidevat liikumist ja aktiivset-dünaamilist istumist.

Parimad lood saavad alguse suurepärastest ideedest. AllowMe lugu algas siis, kui kaks disainerit Simon Dennehy ja Phil Hamilton Dublini Perch Designis püstitasid uue tooli loomisel eesmärgi – luua tool, mis jäljendab inimese dünaamilist liikumist. AllowMe toolidel on vaid üks funktsiooni kontrollimisvõimalus, kuid see saab kerge vaevaga hakkama erinevate kaasaegse töö olukordadega, parandades tootlikkust ja heaolu.

Patenteeritud seljatugi on andnud võimaluse loobuda keerukast mehhanismist, millel oleks palju juhtnuppe ja selle asemel on tagatud igale kasutajale kontroll vaid ühe juhthoova abil. Raami geomeetria ongi omamoodi mehhanism. Kaks mähitud spiraali toimivad vedruna, et anda toolile dünaamiline tunnetus. Seljaraam liigub kasutaja liikumise ajal ja pakub igas olukorras reageerivat tuge.

Valikus on neli erinevat mudelit – pöördtool fiseeritud kõrgusega (420mm), tavakõrgusega ratastel pöördtool (410-545mm), pukikõrgusega ratastel pöördtool (434-650mm) ja kõrge pöörlev töötool jalatoega (611-873mm).

Valikus on väga palju võimalusi, et tool kujundada täpselt kasutaja soovidele vastavaks.

 

Lisainfo

Bränd

Brošüür

PDF 794 KB

2D

ZIP 865 KB