X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Aplô H24

Lisainfo

Bränd

Disainer

Kaal

0,37 kg

Bränd

Disainer

Kirjeldus

Disainer Tristan Lohner lööb Aplô H24 lambiga taas laineid. See pole tavaline juhtmevaba akutoitega lamp – see on täieõiguslik valgustuskontseptsioon, nutikate funktsioonidega trendikas ese, mis näeb välja nagu midagi otse koomiksist. Aplô H24 lamp on täis loomingulisi ja leidlikke omadusi, sest kasutajasõbralikuks ja intuitiivseks loodud juhtmevaba lamp pakub mitmekülgsust igaks elujuhtumiks ja igaks kellaajaks.
H24 lamp on tõeline kameeleon, mis maskeerub omakorda taskulambiks, dekoratiivlambiks, laua- või põrandalambiks, rippvalgustiks ja isegi seinavalgustiks. Mobiilne lamp on eelkõige mõeldud kasutamiseks välitingimustes, kuid see ei tähenda, et seda ei võiks ka sisetingimustes kasutada.
Õrna ja mängulise disaini taga peitub võimas 70 Lm LED-valgusti, millel on kaks heleduse seadistust (50% ja 100%) ja kaks värvitemperatuuri valikut: jahe valge (6000°K) ja soe valge (3000°K). Lamp töötab laadimiste vahel 7–15 tundi. Alumiiniumraami, 100% polüestrist UV-vastase pulbervärviga ja polüetüleenist kupliga pakub see silmapaistvat löögikindlust (IK 10) ja kaitset lõhkumise eest (IP 54).
Lisavõimalusena saab juurde valida seinakinnituse, magnetilise aluse ja riputusrihma.
Aplô H24 lamp on hädavajalik akutoitega valgustuslahendus, mis vastab igale vajadusele. Sise- või välistingimustes – sellel lambil kõik olemas!

Lisainfo

Bränd

Disainer

Kaal

0,37 kg