X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Kirjeldus

1996. aastal ilmunud ¡Hola! tooteseeria on alguspunkt Kusch+Co ning praegu Barcelonas elava Argentina arhitekti ja disaineri Jorge Pensi pikaajalisele ja edukale koostööle. See seeria on läbi imbunud tema eksimatust disainikeelest. Tulemuseks on täiuslikud universaalse kasutusega toolid, mis sobivad peaaegu kõikidesse keskkondadesse.

Kõikidel mudelitel on kumer seljatugi ning toolidel on mahedad ja erilised värvid, mis loovad ruumi helge õhkkonna. Nii iste kui seljatugi on valmistatud tippklassi vastupidavast plastikust ning seetõttu on neid lihtne käsitseda ja puhastada. Kõiki variatsioone – olgu see istmepadjaga või ilma – saab soovi korral virnastada või ühendada. Osasid mudeleid saab ka nummerdada ning paigutada välitingimustesse. Nagu ¡Hola! laudu, saab ka toolide terasjalgu  puiduimitatsiooniga – siis on jalad värvitud naturaalse või peitsitud pöögi moodi, soovi korral naturaalse tammena.

¡Hola! sarja toolide suurepärane funktsionaalsus, mugavus ja ajatu välimus on peamised põhjused, miks need toolid on endiselt äärmiselt populaarsed.

¡Hola! toole on võimalik saada ka kuschmed® Hygienic-Line tootena.

Peale toolide on sarjas ka pukktool ning pink.

Lisainfo

Bränd

Disainer

Brošüür

PDF 3,32 MB

CAD - 3DS - tool terasjalgadega

ZIP 23 MB

CAD - 3DS - tool "puitjalgadega"

ZIP 19,9 MB

CAD - DWG - tool terasjalgadega

ZIP 40,7 MB

CAD - DWG - tool "puitjalgadega"

ZIP 34,8 MB