X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Landing

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Kirjeldus

„Landing“ ehk eesti keeles maandumine iseloomustab antud toodet vägagi täpselt; see on seinapaneelide kogumik, mis loob sooja ja mõnusa atmosfääri sellistel aladel nagu koridorid, trepikojad ja muud ruumi osad kuhu ei mahu mõnusa äraolemise tarvis mööblitakustilised seinapaneelid. Paneelid koosnevad kahte tüüpi heli neelavatest moodulitest; mõlemad on 60×60 cm suurusega, ent osad on lamedad ja teised kolmemõõtmelised, eenduva äärega. Äärega moodulit saab paigaldada seinale mistahes pidi, mistõttu saab seda kasutada ka riiulina kui äär ülespoole asetada (juurde saab tellida terasest riiuli põhja). Kui jällegi äär pöörata küljele tekib mõtteline eraldatus ülejäänud seinast ja mugav seljatugi, kuhu end toetada.
Seega on neil paneelidel üllatavalt palju praktilist väärtust: nad parandavad akustikat, tekitavad väikseid nurgakesi eravestlusteks või telefonikõnedeks, annavad võimaluse asetada käest ära oma jook või nutiseade ning isegi leevendavad lihaspingeid, kuna Landing´ile toetades ei kanna jalad enam kogu keha raskust.
Moodulid on saadaval mitmes värvitoonis, mistõttu saab neid kokku panna kas samadest või erinevatest värvidest ja seeläbi kogu interjööri rikastada.

Lisainfo

Bränd

Disainer

Brošüür

PDF 2 MB

Tooteleht

PDF 632 KB

CAD - 3DS

ZIP 77 KB

CAD - DWG

ZIP 79 KB

CAD - SKP

ZIP 4 MB