X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Aluminium Chair EA 117/118/119

Disain: Charles & Ray Eames, 1958

Lisainfo

Bränd

Disainer

Bränd

Kirjeldus

Charles ja Ray Eamesi loodud Aluminium töötool on üks 20. sajandi ikoonilisemaid mööblidisaine, mis on olnud ajatu ja universaalse stiili sümboliks juba enam kui 50 aastat.

Viierattalised toolid EA 117, EA 118 ja EA 119 kuuluvad Aluminium Group sarja. Need töötoolid lisavad elegantsi ka kõige esinduslikemasse kontoriruumidesse. Toolidel on istuja kaalu järgi reguleeritav kallutusmehhanism, mis teeb need ekstra mugavaks. Kuna toolidel on suur värvivalik on lihtne leida sobiv just enda interjööri toone silmas pidades. EA 117 ja EA 118 mudelitel on võrreldes EA 119 tooliga madalam seljatugi ning EA 118 eristub kitsama istmeosa poolest, sobides nii väiksemate töölaudade juurde.

Bürootooli teeb eriliseks selle nutikas konstruktsioon – tooli seljatugi ja iste moodustuvad alumiiniumist raami vahele kinnitatud materjalist ning seetõttu puudub vajadus lisapolstri järele. Tool näeb välja minimalistlik, kuid pakub siiski suurepärast istumismugavust ka pikaajalisel töötamisel. Aluminium tooli iseloomulikult nähtavale jäetud alumiiniumkarkass tagab ühtaegu nii kerguse kui ka stabiilsuse.

Aluminium Group hõlmab erinevate kohandustega toole, mis sobivad kasutamiseks ühest küljest kontori- või juhitoolina, teisalt aga ka avalikes ruumides ja koguni kohvikutes. Vitra on valmistanud Aluminium Groupi sarja toole vankumatu kvaliteediga juba mitme aastakümne vältel ning pakub seetõttu kõigile selle sarja toolidele 30-aastast tootjagarantiid.

Lisainfo

Bränd

Disainer

Tooteleht

PDF 1 MB

CAD - DWG

ZIP 2 MB

CAD - SKP

ZIP 5 MB