X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Kirjeldus

Kokkupandavad lauasüsteemid on erakordselt paindlikud vahendid mitmeotstarbeliste ruumide sisustamiseks. Neid on lihtne hoiustada, teisaldada, tootevalik on lai ja disain on moodne.
mAx laual on kõik eelnimetatud omadused, ent selle iseäranis kena väljanägemine ja kõrgetasemeline ehituskvaliteet püstitavad täiesti uued standardid kogu tootesarjale. mAx´i seadistamiseks piisab vaid ühest käest, see on ise stabiliseeruv ja varustatud integreeritud haakeseadistega. Materjalivalik nii lauajalgadel kui lauaplaadil garanteerivad, et need on tugevad ja vastupidavad. Laua kuju võimaldab neid asetada kas ridamisi või üksikult nõnda, et lauajalad ei jää istumisel ebamugavalt.
mAx light 465 seeria koos oma jäikade kergete lauaplaatidega sobib ideaalselt piirkondadesse, kus mööblit sageli ringi liigutatakse või ümber paigutatakse. Olenemata sellest, kas see on mõeldud koosolekuruumideks, mitmekülgseteks konverentsi- ja seminarikeskusteks, projekti- ja rühmatöödeks, koostööruumideks või mitmekülgseteks toitlustusasutusteks -mAx täidab kõik tingimused.

Lisainfo

Bränd

Disainer

Brošüür

PDF 6 MB

Tooteinfo

PDF 2 MB

CAD - DWG mAx 465

ZIP 38 MB

CAD 3D mAx 465

ZIP 40 MB

CAD - DWG mAx 465

ZIP 18 MB

CAD - DWG mAx 460

ZIP 23 MB

CAD - DWG mAx 460

ZIP 24 MB