X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Kirjeldus

Trio on mitmekülgne toolide sari. Trio tooli iste on vineerist või polsterdusega, aga varieeruvad jalad – valida saab mitut tüüpi kelkjalasel (käetugedega või ilma, cantilever raamiga) või 4 metalljalaga (käetugedega või ilma) mudelite vahel. Lisavalikus on teatud mudelitele võimalik juurde valida kirjutusalus, klambrid toolide ühendamiseks, istekohanumber, tõstmiseks avaus.
Seerias on esindatud ka pukktool, taburet ja pink ooteruumidesse. Trio toolid sobivad väga paljudesse keskkondadesse ning vastavad muu seas kõigile kvaliteedi- ja turvanõuetele, mida nõutakse avalikus ruumis kasutatavalt mööblilt. Oluline on ka asjaolu, et neid on väga lihtne hooldada ja puhastada, mitmed variatsioonid on virnastatavad. Valikuliselt saab polsterdatud mudelitel kasutada kuschmed® Hygienic-Line patenteeritud mustust ja vett hülgavat antibakteriaalset kangast ning tooli muudel elementidel süttimisvastaseid materjale.

Urban Plus ja Xtreme Plus kanga kasutamisel suureneb taaskasutatud materjalide protsent. Need kangad on 100% taaskäideldud materjalist.

Lisainfo

Bränd

Disainer

Brošüür- Trio sari

PDF 5,4 MB

CAD - 3DS - 4 metalljalga

ZIP 2,35 MB

CAD - 3DS - kelkjalas

ZIP 1,19 MB

CAD - 3DS - käetugedega kelkjalas

ZIP 1,35 MB

CAD - DWG - 4 metalljalga

ZIP 5,65 MB

CAD - DWG - kelkjalas

ZIP 2,88 MB

CAD - DWG - käetugedega kelkjalas

ZIP 3,21 MB