X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Kirjeldus

Hale toolisari on sündinud disainer Ivan Kasneri koostööst De Vormiga. Tulemuseks on toode, mis oma lihtsuses on imeilus.

Sarja kuuluvad virnastatav tool, madal ja kõrge pukktool. Toolide iste ja seljatugi on saadaval üheteistkümnes PET-vildi toonis, raami jaoks saab valida mistahes RAL-värvi ning eritellimusel on saadaval ka istmepolster. Kui valida juurde ka käetoed, saab toole hõlpsasti iga lauaplaadi peale rippuma tõsta.

Hale tooli disain on inspireeritud klassikalisest koolitoolist. Lihtne, funktsionaalne ja häbenemata öeldes isegi mittemidagiütlev. Need põhimõtted ei kajastu ainult selle välimuses, vaid ka valmistamises. Nagu kõikide sarja toodetel, on ka selle tooli iste ja seljatugi on valmistatud PET-vildist ehk taaskasutatud plastpudelitest valmistatud vildist. Selline tehnoloogia viis mitmed traditsioonilised tootmisetapid ühe nutika 3D masina pressimise juurde. 8 tooli kaupa virnastatavad ning tarnitakse kokkupanduna.

Hale pukktoolid (counter stool 97cm või bar stool 110cm) pakuvad mugavat istumist kõrgete laudade taga nii tööl kui ka avalikes ruumides. Lõputud värvikombinatsioonid annavad võimaluse sobitada neid igasse interjööri. Toolid on virnastatavad ning tarnitakse kokkupanduna.

 

 

Lisainfo

Bränd

Disainer

Brošüür - tool

PDF 515 KB

Brošüür - madalam pukktool

PDF 381 KB

Brošüür - kõrgem pukktool

PDF 380 KB

3D - tool

ZIP 4,46 MB

3D - madalam pukktool

ZIP 5 MB

3D - kõrgem pukktool

ZIP 5 MB