X
  • No products in the list
X
  • No products in the list

Grip NxT

Lisainfo

Bränd

Disainer

Sertifikaadid

Design from Finland, Möbelfakta

Bränd

Disainer

Sertifikaadid

Kirjeldus

Grip NxT on mänguline, kerge ja vastupidav üldkasutatav tool, mis on saadaval nii kelkjalasel, nelja jalaga kui konsooljalaga variandis.

Värsked värvitoonid võimaldavad luua ohtralt erilaadseid sisekujunduslahendusi. Grip NxT  toolid on virnastatavad, riviühenduse võimalusega ning lisavarustusena saadaval oleva hoiukäruga on neid eriti lihtne ühest kohast teise liigutada.

Tooli nimetus Grip NxT tuleneb uuenduslikust viisist, kuidas toole on võimalik töötasapinna äärele riputada. Tooli saab tõsta seljatoest laua servale rippuma, ilma et selleks oleks vaja eraldi kinnitusi. See on eriti mugav näiteks põrandate pesemisel.

Kuigi Mikko Halonen disainis Grip NxT toolid esialgu koolides kasutamiseks, on need kontoritesse niisama sobilikud. Grip NxT tootesari hõlmab endas mitmeotstarbelisi toole ja laudu, mis sobivad suurepäraselt kontorite nõudlikesse tingimustesse. Toolide disainikeel võimaldab Grip NxT toolidel olla kompaktse ja kerge väljanägemisega, kuid samas pakkuda nii vastupidavust kui ka paindlikku kasutust.

Toolidele on omistatud Rootsi Möbelfakta ja/või Design from Finland kvaliteedimärgised.

 

Lisainfo

Bränd

Disainer

Sertifikaadid

Design from Finland, Möbelfakta

Brošüür

PDF 284 KB

3D CAD

ZIP 23 MB