Tip Ton värvitoonis glacier blue

Tip Ton on täiesti teistlaadi tool. Selle teeb eriliseks tooli ettepoole kallutamise võimalus. Tooli nimetus viitab kahele istumisasendile.  Tavalisest istumisasendist võib tooli mõned kraadid ettepoole kallutada ning tool jääb seejärel uude asendisse. See on märkimisväärne just seetõttu, et senimaani oli istmeosa kallutamine vaid kontoritoolide pärusmaa. Ettepoole kallutamine muudab puusade asendit ja võimaldab selga sirutada ning kõhu- ja seljalihaste vereringet parandada.

Ettepoole kaldu olevate tööasendite eeliseid on varemgi uuritud ning leitud, et see parandab keha hapnikuvarustust. Tip Ton tool muudab kõik selle võimalikuks esmakordselt ka robustsete plasttoolide seas ning toob kaasa seega arvukalt uusi kasutusvõimalusi alates koolidest, kontoritest ja kodudest. 

Tooli loojateks on disainerid Edward Barber ja Jay Osgerby, kes õppisid arhitektuuri kaasüliõpilastena Londoni Kuninglikus Kunstikolledžis. Sellest ajast alates on nende koostöö hõlmanud tööstusdisaini, mööblidisaini ja arhitektuuri.

Tip Ton toole saab nelja kaupa virnastada ning need sobivad kasutamiseks nii siseruumides kui aia- ja terrassitoolidena.
Toolid on elukaare lõpus 100% ümbertöödeldavad ning  saadaval mitmes erinevas värvitoonis.

Tip Ton tool on nelja kaupa virnastatav 

Kolme Tip Ton ostjale on neljas tool kingituseks. Kuue ostjale seitsmes ja kaheksas, ja nii edasi.

Pakkumine kehtib kuni 31.01.2024 ja toolide värve saab soovi korral tellimuse sees omavahel kombineerida.

Uued värvid peagi Intera salongides! 

 

See veebileht kasutab küpsiseid