Eames by Vitra

Eames by Vitra

 

Charles ja Ray Eames moodustasid ühe 20. sajandi viljakama disainerite duo, kelle nelja ühise aastakümne panust arhitektuuri ja tootedisaini on raske üle hinnata.

Näitus esitleb nende mööblidisaine neljakümnendatest seitsmekümnendateni, varastest katsetustest vineeri, traadi ja klaaskiuga kuni disainiikoonideni nagu Lounge Chair ja Aluminium Chair.

 

Näitus on 18.-22. septembril avatud kell 12:00 - 19:00 ning Tallinna Disainiöö Festivali raames 25. septembrist 1. oktoobrini kell 12:00 - 19:00.

Näitus on tasuta.

 

 

 

All Plastic Chair

All Plastic Chair

 

Jasper Morrisoni 2016. aasta suur uudis All Plastic Chair on saanud tootmisküpseks ning on kõigis seitsmes värvitoonis jõudnud ka meie Pärnu maante 160d salongi.

 

All Plastic Chair on klassikalise puidust tooli ümbersünd plastikus - kui tooli väline vorm on Euroopa disainimaastikul juba aastakümneid tuttav, siis Jasper Morrisoni käsitlus toob revolutsiooni materjalide näol: jäiga polüpropüleenist raami külge kinnituvad orgaaniliselt vormitud iste ja seljatugi. Viimane paindub tänu liitekohtades kasutatud nutikale kummipuksidega ühendusele istuja kehaga kaasa ja loob omataoliste toolide seas uue mugavusetaloni.

 

All Plastic Chair

 

Kompaktne ja kerge All Plastic Chair sobib kasutamiseks nii tubastes tingimustes kui ka õuetoolina.

 

Küsi pakkumist siit: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.